Jak długo mogą utrzymywać się objawy somatyczne nerwicy lękowej?

Witam mam pytanie mianowicie jak długo mogą utrzymywać się objawy somatyczne nerwicy lękowej, już nie mam ataków paniki derealizacji i wiele innych objawów ale pozostało mi jeden najbardziej denerwujący, odczuwam serce w całym ciele, brzuch cały drży wraz z biciem serca i czuję puls nawet w opuszkach palcy, jestem po skończeniu terapi. Z góry dziękuję za odpowiedź

Są też psychoterapie grupowe, gdzie można liczyć na szybkie efekty.
Zapraszam na Skype, jeśli chciałaby Pan wznowić terapię.
Pozdrawiam