Leczenie w klinice niepłodności a wizyta u endokrynologa

Witam, od 2 lat lecze sie w klinice nieplodnosci aby zajsc w ciąże swierdzono u mnie zespół policystycznycj jajników, cukrzyce i niedoczynność tarczycy od tego czasu zaczełam brac dostinex (1X2 tab na tydzien )Glucophage xr 1000( 2x2 tab dziennie) i eutyrox najpierw 25 teraz 50... 1 tab dziennie oraz kwas foliowy co sie okazało przytylam 25 kg. jakies 3 m-c temu u siostry stwierdzono chorobe haszimoto więc poszłam do endykronologa (zalecenie ginekologa mojego) u endykronologa dowiedzialam się ze dotychczasowe leczenie jest złe, tabletki są złe itd?? przepisał mi Novothyral 75 poł tab diennie jak również szereg róznych badań dodatkowo rezonans głowy-oczywiście wszystko prywatnie. Nie wiem co robić, czy szukac innego lekarza?? dodam tarczyca poczatkowo 5.36 teraz 2.42

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

z opisu wynika, że teraz pani TSH jest w normie oznacza to, że endokrynolog prawidłowo dobrał dawkę leku. Leki wymienione przez Panią zawierają tą samą substancję aktywną. Różnią się dawką. Jeśli lekarz zalecił badania oznacza to, że w czasie badania doszedł do wniosku, że są konieczne. Najrozsądniej byłoby się im poddać.

Pozdrawiam.