Niedoczynność tarczycy i zespół napadów lękowych a stosowanie leków

Dzien dobry :) mam pytanie wykryto u mnie niedoczynnosc tarczycy i przepisano mi lek euthyrox (20 mg). Ponadto choruje na zespol napadow lekowych i biore seronil (10mg) . Czy istnieja jakie kolwiek przeciwwskazania do brania tych 2 lekow jednoczesnie ? Wizyte mam dopiero za miesiac a ta sprawa nie daje mi spokoju . Bardzo dziekuje za ewentualne odpowiedzi :)

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza