Depresja i niedoczynność tarczycy

Witam serdecznie. Pytanie do psychiatry. Moja koleżanka ma zaawansowaną depresję i niedoczynność tarczycy Hashimoto. Byłam z nią u psychiatry, która stwierdziła, że nie musi brać leków tylko najpierw wyregulować tarczycę. Ona ma myśli samobujcze i nie wiem czy doktor słudznie jej odmówiła. Leków. Proszę o poradę. Dziękuje.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza