Niegojąca się od 6. miesięcy rana w okolicy odbytu

Witam Mam niewielką ranę niegojącą się od około 6 miesięcy w okolicy odbytu, robi się coraz większa i swędzi. Czy to coś groźnego ?? jak to moę wyleczyć??

Magdalena StusiĹska

Bez badania lekarskiego bardzo trudno wypowiedzieć się na ten temat. Najlepiej skonsultować się z lekarzem proktologiem- on zleci najlepsze postępowanie.