Niepokojące znamię na sutku

Witam, Mam 22 lata. Od jakiegoś czasu (kilka miesięcy) na prawym sutku obserwuję zmianę, która mnie niepokoi. Znajduje się ona na otoczce sutkowej tuż przy samej brodawce, jest podłużna ma około 0,5 cm długości. Przeczytałam że jest ona charakterystyczna dla raka pageta. Chciałabym zapytać czy zmiana taka może oznaczać inny problem, czy właśnie tą chorobę? Oczywiście planuje udać się do lekarza w najbliższym czasie. Będę wdzięczna za odpowiedź

O rozpoznaniu zadecydują badania. Zatem w najbliższym czasie potrzebne będzie wykonanie USG piersi i pobranie wycinka (fragment/całość zmiany) do badania mikroskopowego.