Nieprawidłowo uformowana główka u 4-miesięcznego dziecka

witam mama pytanie mój synek ma 4mce i ma jedną strone główki zle uformowaną lekarka pierwszego kontaktu wysłała mnie do neurologa dziecięcego czy dobrze zrobiła

TAK.WSKAZANA JEST WIZYTA U SPECJALISTY NEUROLOGA DZIECIĘCEGO.OCECNI ON CZY JEST TO WTÓRNE DO OKREŚLONEGO PROBLEMU NP. ASYMETRII UŁOŻENI OWEJ ,KRĘCZU I WYKLUCZY TEZ INNE PRZYCZYNY.
POZDRAWIAM I PRZEPRASZAM ZA CZCIONKĘ