Nieprzyjemne mrowienie w palcu

Witam. Mam problem z palcem środkowym prawej ręki- podczas dotyku z prawej strony odczuwam nieprzyjemne mrowienie. Dodam, że miałam uraz tego palca (przygniecenie przez ok. 70 kg ładunek) palec był mocno opuchnięty, a kiedy opuchlizna zeszła pojawiło się mrowienie. Czy możliwe, że mam uszkodzony nerw, czy ewentualnie samo to minie czy jednak zgłosić się do lekarza?

Regeneracja nerwu może potrwać kilka tygodni,proponuję masaż,ciepłe okłady,preparaty z witaminą B,ewentualnie proszę zgłosić się do oceny do neurologa.