Nieregularne miesiączki i plamienia oraz cytologia 2. stopień

Witam, Od trzech miesięcy mam nieregularne miesiączki, tj. krwawie na zmiane z plamieniem. Zdarza się, że nie ma nic dwa dni, po czym znów zaczyna się plamienie lub krwawienie. I tak do 15 dni.. Dodam, że byłam u ginekologa. Cytologia II st., endometrium linijne. CO TO OZNACZA? brak polipów, mięśniaków i nadżerek, jajniki ok. Wybrałam antybiotyk i wciąz przerywam terapię globulkową ze względu na pojawiające się krwawienia. Co to może być???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.