Nieregularne miesiączki po urodzeniu dziecka przez cesarskie cięcie

Witam 1.10.18r urodziłam córeczkę przez cesarskie cięcie . 18 .11 18.r dostałam pierwszą miesiączke , która po 6 dniach się skończyła (24.11) . 30 .11 znowu zaczęłam krwawić i trwało to 6 dni do 5.12. .po porodzie nie byłam jeszcze na wizycie u ginekologa i się nie pokoje, że coś jest nie tak mama jeszcze drugie pytanie jak wyliczyć dni płodne i nie płodne z takiej oto miesiączki która wystąpiła dwa razy w miesiącu czy to Wit możliwe żeby je obliczyć przy takiej sytuacji?

Wizyta u gin, po porodzie powinna się odbyć po 6 tyg. Miesiączka może wrócić właśnie po ok. 6 tyg. ale nie musi byc od razu regularna, dni płodnych nie da się wtedy policzyć.