Niestabilność stawu skokowego a odpowiednie działania

Lekarz stwierdził niestabilność stawu skokowego. Test szuflady przedniej ,test TT . W MR blizny na wiezadlach ,płyn w pochewce ścięgna, dodatkowa kostka przy V kości śródstopia. Co dalej robić?

Szanowana Pani, w takim wypadku wskazania co do leczenia zachowawczego lub operacyjnego zależą od stopnia nasilenia objawów klinicznych. Zasadniczo jest to pytanie do lekarza, który Pania badał i oglądał wynik badania MR. Ważny jest także przebieg dotychczasowego leczenia oraz wywiad ( czy do zmian doprowadził uraz czy też inny schorzenia). Pozdrawiam i sugeruję ponowna konsultację ze specjalista z zakresu ortopedii.