Nieterminowe przyjęcie tabletki antykoncepcyjnej a plamienie

witam zażywam od 2 mc pigułki anty.2 op,zazylam nie terminowo lecz tydzien pozniej,w tej chwili mi zostalo 5 tabletek ale plamie krwia od 3 dni i mnie okropnie piersi bola,czy to normalne?dodam ze mam 31 lat i mam juz 2 dzieci.czesto mam zapalenia narzadow rodnych,dlaczego?boje sie bo mojej siostrze wykryto raka szyjki.

witam,
brak regularności w przyjmowaniu tabletek i ich opóźnione przyjęcie może powodować nieprawidłowe i nieterminowe krwawienia.
Proponuje aby wobec powyższych dolegliwości i obaw skonsultowała się Pani z ginekologiem.

pozdrawiam