Nieustanna potrzeba wypróżniania

Witam! Mam dość nietypowy problem. Mianowicie często w ciągu dnia wypróżniam się. Stolec nie jest rzadki i ma brązowy kolor. Jednak kiedy odczuwam potrzebe wypróżenia zaczynam się źle czuć. Dziwnym zjawiskiem jest rowniez to , że gdy wchodze do supermarketu gdzie mieszają sie zapachy jedzenia rowniez odcxuwam potrzebe wyproznienia. Jest to dla mnie męczące. Proszę o paradę.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu trudno jest mi się wypowiedzieć i polecam kontakt z gastrologiem, ponieważ objawy są mało charakterystyczne.