Niska temperatura ciała i zimne kończyny

Mam niską temperaturę ciała .Często jest mi zimno w ręce i nogi . Rano po przebudzeniu czesto jest to 33.5 a najwyższa 35 .2. Nie przypominam sobie aby temperatura w ostatnim roku wynosiła 36.0 . Termometr jet dobry , wszyscy domownicy maja ponad 36 a ja przeważnie poniżej 34. Badania tarczycy są w normie .Ja jestem ciągle zmęczona ,mam zawroty głowy , osłabienie mięśni ,trudności w oddychaniu ,suchy kaszel i arytmia. Jaka jest tego przyczyna , jakie badania jeszcze mogę wykonać ? Anna

WItam

Szereg niespecyficznych zglaszanych przez Pania objawow nie pozwala w prosty sposob odpowiedziec na tak zadane pytanie, wskazana konsultacja lekarska, podczas ktorej mozna uszczegolowic wywiad i przeprowadzic badanie fizykalne i zaleznie od tego zaplanowac dalsza diagnostyke.

Pozdrawiam

Krzysztof Gryga