Niski poziom żelaza i senność u 60-latki

przyczyny złego samopoczucia ,ospałość niechęć do wykonywania prostych czynności niski poziom żelaza we krwi

Magdalena Mroczek

Trzeba wykonać morfologię i sprawdzić czy nie ma anemii. Może ona być przyczyną objawów i łączyć sie z brakiem żelaza. Suplementacje żelaza moze zlaecićlekarz rodzinny.

Lek. Katarzyna Szymczak

Niedokrwistość z niedoboru żelaza może być przyczyną Pani dolegliwości, wskazana jest suplementacja żelaza. Radziłabym także zbadać sobie poziom glukozy we krwi.
Pozdrawiam