O czym może świadczyć ból ramienia?

Mam 18 lat i od ponad tygodnia zmagam się z bólem ramienia. Co ważne, występuje on pod barkiem, w tej najchudszej części. Ból pojawia się w trakcie spoczynku. Z tego powodu mam ogromne problemy ze snem. W trakcie dnia ból powoli odpuszcza, o ile znowu się nie położę. Nie uprawiam sportów, nie było żadnego urazu. Ból jest tępy. Gdy wyprostuję rękę to w niektórych ruchach ból jest już rwący. Neurolog wypisał jedynie zastrzyki przeciwbólowe bez żadnych prześwietleń, nic. Co powinnam zrobić?

Witam,

powodów może być kilka, więc trudno tutaj jest postawić jakąkolwiek diagnozę.
Lekarz przepisał pani zastrzyki antyobjawowe, bez dotarcia do przyczyn- Mimo to może się okazać że po kilku zastrzykach objawy te nie powrócą już nigdy. Jeżeli jednak
powrócę to powinna Pani poprosić o MRT. Poza tym radziłbym jednak zacząć uprawiać jakiś sport aby zapobiec ewentualnemu niedrorozwojowi niektórych partii mięśni.
Pozdrawiam