O czym może świadczyć nagłe zmęczenie po wejściu po schodach?

Zdarzyło mi się raz wejściu z walizka na drugie piętro że poczułem nagłe ogromne zmęczenie musiałem szybko usiąść, minęło dopiero po jakichś 10 min. Choruje na nadciśnienie i migotanie przedsionków.

Lek. Wojciech Zygmunt

No niestety, w pana wieku i przy tych współwystępujących chorobach ważne jest żeby się oszczędzać. Polecam diagnozę w kierunku niewydolności serca, jeżeli jeszcze nie była ona podjęta. Przede wszystkim warto wykonać badanie echokardiografii przezklatkowej.