O czym może świadczyć swędzenie i biała wydzielina z pochwy?

Od wczoraj zaczęła mnie mocno swędzieć pochwa. Dziś spojrzałam w lustrze i jest cała w białej wydzielinie. Ta wydzielina jest tak gęsta, ze ciężko mi ja wyczyścić z pochwy, wręcz się nie da. Jak ścianę pochwę to wylatuje biały śluz. Swędzenie ciężko wytrzymać. Ostatnie 7 dni odbywałam stosunki używając prezerwatywy, jakby to miało znaczenie. Co to jest? Po jaki lek do apteki się udać?

Lek. Tomasz Budlewski

udać się koniecznie do ginekologa i konieczne zapewne leczenie u Pani oraz u partnera seksualnego.