O czym świadczą duże wahania poziomu TSH?

Mam zdiagnozowane PCOS. Leczę się od 5 lat. Ostatnio w przeciągu 1,5miesiąca robiłam badanie na poziom TSH. Pierwsze miało miejsce w 11 dniu cyklu i poziom wynosił 1,210, drugie badanie robiłam w 3 dniu cyklu i wyniosło 2,370. Czy to możliwe, aby w przeciągu tak krótkiego czasi poziom zwiększył się prawie dwukrotnie? Miałam również robione inne hormony, m.in estradiol- wynok to 9,77, DHEA- 231,6, Testosteron- 0,26, Androstendion- 2,16. Dodam, że biorę pigułki antykoncepcyjne Axia Conti, a wkrótce zmieniam na Atywię. Mam 23 lata. Dziękuję za odpowiedź.

czy FSH ?

TSH " poziom wynosił 1,210, drugie badanie robiłam w 3 dniu cyklu i wyniosło 2,370. Czy to możliwe, aby w przeciągu tak krótkiego czasie poziom zwiększył się prawie dwukrotnie?"

oba wyniki TSH są w normie
zmiany stężenia hormonów to normalne zjawisko