O czym świadczą moje wyniki przy niedoczynności tarczycy?

witam, choruję na niedoczynność tarczycy, nie jestem wstanie zinterpretować ostatnich wyników badań, wizyta u endokrynologa jest bardzo odległa. TSH 2,1 uIU/ml [0,27-4,2]; FT4 1,09 ng/dl [0.93-1.71]; FT3 3,37 pg/ml [2.02-4,43]; anty- TPO -12,76 IU/ml [0,00-34.00}\]. bardzo proszę o jakąś informacje, nie czuje się zbyt dobrze.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie są objawy? proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego.