Kobieta , 41 lat Witam.Dwa tygodnie temu udałam się na masaż relaksacyjny, w tym odcinek szyjny. Ponieważ pracę mam w dość niewygodnej pozycji( przy komputerze)chciałam sobie"pomóc". Na drugi dzień ćwiczyłam w domu. Od tego momentu mam zawroty głowy. Wykonałam badania laryngologiczne, okulistyczne, ogólne badania łącznie z hormonami tarczycy. Wszystko jest OK. Zastanawiam się czy nie zaszkodziłam sobie masażem lub ćwiczeniami w domu. Czuję napięcie i ból w okolicy lewej str.odcinka szyjnego.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Mgr Konrad Skrzat 45
Mgr Konrad Skrzat Fizjoterapeuta, Lublin 45 poziom zaufania
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Witaj,

zawroty bezpośrednio mogą wystąpić po zabiegu ale objawy nie powinny się utrzymywać tak długo. Udaj się do specjalisty w celach diagnostycznych.
Mam na myśli najprostszą diagnostykę funkcjonalną u fizjoterapeuty lub osteopaty. Specjalista oceni w jakim stanie są Twoje tkanki, bo może to być napięciowe lub podpowie gdzie się udać w celu szerszego zrozumienia objawów.

pozdrawiam serdecznie
Konrad Skrzat

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie hormonów tarczycy – TSH to skrócona nazwa hormonu tyreotropowego. Hormon TSH wydziela przysadka mózgowa. TSH oddziałuje na tarczycę – pobudza ją do produkcji innych hormonów: Hormony – Endokrynologia zajmuje się działaniem hormonów oraz związanymi z nimi chorobami. Choroby endokrynologiczne to grupa bardzo różnorodnych chorób o różnych objawach i przebiegu. Hormony mogą wpływać praktycznie na wszystkie komórki i tkanki organizmu, a także na nastrój.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: