O czym świadczy ból głowy, mdłości i pogorszenie wzroku u 35-latki

Witam. Mam 36lat. Od kilku miesięcy miewalam Mdłości, bardzo rzadkie bóle głowy. Od 2 miesięcy mdłości są nieustające dzień i no zdarza mi się wymiotować. Bóle głowy staje sie coraz częstsze. Najwiekszy był w prawej skroni teraz od kilkunastu dni boli w okolicy czoła i środek głowy. Mdłości nie ustają. Zauważyłam pogorszenie wzroku. Rozmutu obraz i zdarzają się zawroty głowy. Dużo większe zmęczenie , problemy z koncentracją i nauka. Oraz zmiana zachowania stałam się nerwowa i wybuchowa. Czy mam się czym martwić? Koleżanka pow że to można być zmiany w mózgu...

Witam! Opisane przez Panią dolegliwości mogą mieć podłoże nerwicowe i wówczas leczenie jest całkowicie odmienne. Jeżeli badania laboratoryjne nie wykazują odchyleń od normy, to należy określić poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, profil osobowości i inne. W przypadku potwierdzenia przyczyny emocjonalnej należy rozpocząć leczenie p/lękowe i p/nerwicowe: psychoterapia z ew. wzmocnieniem lekami z grupy SSRI lub SNRI. Powodzenia W. Łuczkowski.