O czym świadczy brak apetytu po usunięciu pęcherzyka żółciowego?

Witam.jestem Drugi dzien Po Wycięciu laparoskopowo Woreczka żółciowego Wczoraj Popoludniu Wyszlam już do domu Czy normalne JestTo że nie mam Apetytu AjakZjem coś to mała ilość sprawia ogromne nasycenie? zaczalMnieRównież dziśBoleć kregosłup (być może od leżenia) oraz prawa nogaNaKtórejMam widoczneŻyły.Czy możliwe Jest ŻebyPo takiej operacji utworzyły się zakrzepy w brzuchu które Przedostały SięŻyłami do nogi?Miałam RównieżRurę Wkladaną przez Usta i przez to powiekszonyTen..MalyJezyczek

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza pierwszego kontaktu po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć