Skurcze po posiłkach i stan po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Witam 22 grudnia miałam usuwany woreczek żółciowy laparoskopowo. Wszystko poszło ok po dwóch dniach wypisali mnie do domu. Zaczęłam wiec stosować dietę jaką mi wyznaczono jednak po posiłku odczuwam skurcze czasami bolesne w podbrzuszu bardziej z prawej strony. Są widoczne nawet na powierzchni brzucha. Czy to normalne? Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizyte u lekarza prowadzącego badz lekarza rodzinnego w celu wykonania badań dodatkowych i badania lekarskiego oraz wyboru postępowania leczniczego. Pozdrawiam