O czym świadczy brak czucia po usunięciu zmiany podskórnej?

W dniu wczorajszym miałam zabieg usuwania zmiany podskórnej w okolicach pachwiny. Niestety po okolo godzinie okazało się że zrobił się krwiak więc musiałam mieć jeszcze raz czyszczenie tej rany i usuwanie krwiaka. Dzisiaj nie mam czucia ani samego miejsca cięcia ani poniżej około 6 cm. Boli mnie natomiast obszar nad rana. Czy powinnam udać się do lekarza czy to normalne? Czy po usunięciu krwiaka mogą być jeszcze jakieś powikłania? Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Proszę spokojnie poczekać. Możliwe, że w wyniku ucisku doszło do przyblokowania nerwu. Po kilku tygodniach problem powinien zniknąć. Jeśli tak się nie stanie to pomocna może być fizjoterapia. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki