Czy czucia w palcach nie da się wrócić?

Witam mąz mial wypadek 400kg spadlo mu na ostatnie paliczki palców 3 i 4 . Mial szyte palce bo mieso wyszlo na zewnatrz 26 szwów. Kodci paliczkow zmiażdzone. Minelo 5 tyg. Nadal jest ból nie ma czucia w pierwszych paliczkach i nie moze zginac az do drugiego paliczka. Zdjecie rtg bylo w dniu wypadku ze strony lekarzy nic oprucz tego ze ma w domu cwiczyc i zginac kolejna wizyta za 6 tyg. Czy naprawde w tym czasie nic wiecej nie da sie zrobic zeby nie bolalo go i czucia nie da sie wrucic?

Pani mąż powinien mieć stałą rehabilitację. Rozumiem, że problem dotyczy rąk. Powinien być rehabilitowany nadgarstek oraz sąsiaduję stawy (stawy śródręcza i palców). Jeśli problem dotyczy nogi to kluczowe obszary terapii to kostka i śródstopie. Polecam pracę z fizjoterapeutą.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki