O czym świadczy twardy i bezbolesny guzek za uchem?

Witam. Kilka dni temu za uchem znalazlam dosc spory guzek. Jest bardzo twardy i bezbolesny. Od czasu do czasu czuje spory ucisk w okolicach tego guzka. Zaczynam sie troche martwic dlatego pytam co to moze byc?

Lek. Michał Lenard

Guzek powinien być zbadany, sugeruję wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, który oceni zmianę i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!