O czym świadczy wynik TSH o wartości 0,9?

Witam zadaje jeszcze raz pytanie bo podalam bledny mail wynik TSH 0,911 zakres 0,550-4,780 Ania

Taki wynik jest w normie. Jednak izolowany wynik TSH bez dodatkowych informacji o osobie, objawach czy przyjmowanych lekach tak naprawdę nic nie mówi. Równie dobrze przy jednoczcześnie obniżonym stężeniu FT4 i objawach jak w niedoczynności tarczycy może występować we wtórnej tzn przysadkowej bądź podwzgórzowej niedoczynności tarczycy. Pozdrawiam