Obawy po operacji guza jelit

Witam, jestem po operacji guza, mam 41 lat nigdy nic mi nie było, nagle w poniedziałek dostałam gorączki 38 st. I ból brzucha po prawej stronie, zabrali mnie doszpitala z podejrzeniem wyrostka, zabrali mnie na operację, dzień po operacji usłyszałam, że to był guz jelita i to zaawansowany, i że mam wycięte pół jelita, lekarka mówiła tak jak by to miał być już koniec, czekam na wyniki, nadal w szpitalu, czuję się już całkiem dobrze, ale strasznie się boję, że to rak, i że to koniec :-(

Z opisu można podejrzewać, że był to guz jelita grubego, ale dopuki nie ma pełnego badania mikroskopowego, należy wstrzymać sie z lękami, nawet jesli okaże się , że to był rak, to współcześnie stosowane metody pozwalaja na wyleczenie.