Obecność krwi w jajniku

podczas ostatniej wizyty lekarsz stwierdził krew w lewym jajniku. czy taki jajnik może wrócić do normalnej pracy

Witam. Odpowiedzieć na Pani pytanie bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Nie wiem bowiem co jest przyczyną pojawienia się krwi w jajniku - uraz? zaburzenia hormonalne? Proszę zwrócić się do swojego ginekologa.