Obecność rozsianych mikrozmian o charakterze DCIS-comedo z obecnością martwicy

Witam! Mam pytanie odnośnie wyników badań anatomopatologicznych. Proszę o rozszyfrowanie wyników. We wszystkich badanych wycinkach stwierdzam obecność rozsianych mikrozmian o charakterze DCIS-comedo z obecnością martwicy. Zmiany w liniach odcięcia. ER-(-), Pr-(-), ki67-powyżej 20%. Proszę o dpowiedź. czy muszę usuwać pierś i co się z tym wiąże.Z góry ślicznie dziękuję.

Decyzja o leczeniu nie jest [podejmowana na podstawie wyników internetowych, ale z opisu wydaje sie,że propozycja usunięcia piersi jest najbardziej odpowiednia do wyniku. Po usunięciu, w Pani przypadku będzie można rozważyć rekonstrukcję , czy jednoczasowo, czy z kilka miesięcy, to zależy od zbyt wielu czynników na odpowiedź