Obfita miesiączka 7 tygodni po porodzie przez cesarskie cięcie

Dzień dobry mam pytanie dostałam miesiączkę po 7 tygodni po porodzie cesarskim i mam bardzo obwitą czy to jest normalne?? i czy w czsie miesiączki moZna byc w ciazy??? jest taka mozliwosc ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Dzień dobry, obfita miesiączka wymaga kontaktu z ginekologiem, zwłaszcza, jeżeli będzie się przedłużać. Możliwość wystąpienia miesiączki w trakcie ciąży istnieje, jednak wobec niedawnej ciąży w tym wypadku ciąża jest mało prawdopodobna.