Obfite krwawienie po pierwszym stosunku seksualnym a ciąża

Kochałam sie z moim chłopakiem (22 wrzesnia ) dzien po za kończeniu miesiączki tzn miesiączka zakonczyła mi się (20 wrzesnia) zaniepokoiło mnie sytuacje 24-25wrzesnia bo w te dni po stosunku krwawiłam byłam dziewica wiec liczyłam sie ze moge krwawic ale nie bylo krwi pod czas stosunku wiec martwie sie dlaczego ta krw sie pojawiła dość obficie jest (1 październik ) a ja odkryłam że krwawie czy jest to możliwe że to miesiączka ?? nie wiem co mam myśleć boje sie ze jestem w ciąży
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż krwawienie związane jest z defloracją. Nie można także wykluczyć jakichś nieprawidłowości w obrębie endometrium. Jeżeli stosowaliście zabezpieczenia mechaniczne typu prezerwatywa ciąże można wykluczyć.