Obliczanie dni płodnych w cyklu miesiączkowym

witam miałam ostatania miesiaczke miałam 26 czerwca 2013 rkiedy miałam dni płodne? proszę o odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! By obliczyć dni płodne należy znać dwie informacje, tj. datę ostatniej miesiączki oraz przeciętną długość cyklu miesiączkowego. Niestety podała Pani tylko jedną informację, co wyklucza możliwość wiarygodnej odpowiedzi.