Obniżony poziom MPV w morfologii krwi

Witam.Pare dni temu robilem morfologie. Wszystkie wyniki w normie procz mpv ktore wyszlo 5,5 a norma jest od 6,5 . Czy taki pojedynczy parametr poza norma ma jakies znaczenie i czy to cos powaznego?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez poznania wszystkich wyników, bez względu czy są w normie czy nie, nie można się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.