Obszar drobnoguzkowych zagęszczeń śródzrazikowych

Witam mam 23 lata robilam badania TK i w wynikach wyszlo mi ze w objętym badaniu pługi prawym w segm. 9 obwodowo uwidoczniono obszar drobnoguzkowych zageszczen srodzrazikowych łącznej wielkosci 25mm. Proszę o pomoc co to oznacza ?

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? jaki powód wykonania TK. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udać się do lekarza pulmonologa lub zlecając ego badanie.