Obtarte stopy z powodu niewygodnego obuwia

Witam, wczoraj bardzo mocno obtarłam stopę niewygodnymi butami, w tym miejscu skóra jest całkowicie zdarta. Strasznie szczypie i nie można tego niczym posmarować, ponieważ każda próba dotknięcia rany jest niewyobrażalnie bolesna. Chciałam przemyć ranę zwykłą wodą z szarym mydłem, ale nawet to powoduje ból. Co robić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Bezwzględnie musi Pani dbać o higienę rany - nawet jeśli sprawia to ból. Po umyciu proszę robić opatrunki.