Ocena ciąży w USG i cykl miesiączkowy

Witam.okres ostatni miałam 2.06.2016 ... (cykle 28czasem27 dniowe) . owulacje miałam 16 czerwca (wiem bo używałam pasków owulacyjnych) 8 lipca byłam na usg i lekarz powiedział ze ciaza nie wyglada na 5t1d . wielkosć pęcherzyka jeszcze pustego wskazuje na 3/4 tydzien co to oznacza czy to zle ?? od okresu powinien to byc 5 tyg i 1 dzien ale liczac od owulacji to 3tygodnie i 3 dni. czyli wynik z usg jest prawidłowy ?? nie rozumiem tego... prosze o wyjasnienie czym mam sie czym nie pokoic ??

Zapłodnienie dochodzi w czasie owulacji czyli można określić na około 15-18 czerwca. W dniu 8 lipca ciąża wiekowo miałaby właśnie około 3-4 tygodnie. Według mnie wszystko się zgadza.