Oczekiwanie na USG i krwawienie w ciąży

Wczoraj na usg okazało się że maluszek ma 6 tyg i 1 dz a wg OM - 9 tyg i 3 dni. Bradykalia płodu. Łożysko i macica OK.Od pn plamię a w środę po badaniu ginek. zaczęłam krwawić (jak miesiączka). Lekarz nie dał mi nic na zatrzymanie krwawienia i za tydzień przepisał 2 badanie USG(by sprawdzić czy dziecko rośnie) i żadnych dod. badań. W czasie zajścia w ciążę TSH miałam w górnej granicy normy (Hashimoto) - po ok 5 tyg. endokrynolog zwiększył mi dawkę. Czy czekać na usg, czy iść do innego lekarza?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie zaszkodziłoby w tej sytuacji wykonać kolejne USG.