Krwawienia po poronieniu w 10. tygodniu ciąży

Witam , mój Aniołek odszedł w 10tc. Krwawiłam jeszcze pięć dni . Po kolejnych pięciu dniach bez plamienia znów krwawiłam przez 5 dni . 16go dnia po wszystkim miałam już tylko plamienie . Zastanawiam się czy to mogła być miesiączka . Jak na mnie była zbyt skąpa .

Aleksander Ropielewski

Prawie na pewno nie byłą to miesiączka, a raczej krwawienie zwiazane z wydalaniem resztek płodu i łożyska lub krwawienia po zabiegu łyżeczkowania (może występować ok 2tyg od zabiegu).