Odbudowa więzi i zaufania z mamą

Mam pytanie odnośnie odbudowy więzi i zaufania z mama.. Jakiś czas temu bardzo ja zawiodłam i obie nie znosimy tego dobrze. Chciała bym zeby zapomniala o zlym choc boje się ze to niemożliwe. Nie mogę sobie tego darować i nie wiem co zrobić żeby sytuacja się polepszyla... Proszę o radę.

Najlepszym rozwiązaniem będzie rozmowa z mamą, w której zapyta Pani, co może teraz zrobić by ponownie odbudować zaufanie.
Trzymam kciuki
Aneta