Odciśnięcia na udzie u 26-latki

Mam ślad na udzie , wychylalam latem często przez okno naciskają na parapet.gdy zauważyłam ślad od odcisniecia to już się nie wychylalam. Ale ślad nie ginie jest wyczuwalne wglebienie , już od paru tygodni . Proszę o pomoc .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisaną zmianę na udzie powinien ocenić lekarz POZ. Odkształcenia tego typu, które Pani opisuje powinny bowiem być odwracalne.