Odczuwanie bólu między łopatkami

Witam mam 24 lata. odczuwam straszny ból miedzy lopatkami... Wyglada to tak jak by mnie kuło a zarazem zatykało... Bol jest rowniez odczuwalny w klatce piersiowej... Nie trwa caly czas nasila sie i ustepuje

Aleksander Ropielewski

Może to być neuralgia nerwu/ów międzyżebrowych lub bóle promieniujące ze stawów międzykręgowych. Bez przeprowadzenia dodatkowych badań i badania przedmiotowego trudno jest mi to stwierdzić.