Odczuwanie chwilowego ucisku w głowie

Witam. Od mniej więcej wakacji odczuwam taki dziwny ucisk w głowie. Ciężko mi go opisać, bo nie tyle co sprawia ból, ale powoduje dyskomfort. No, ale tak jak napisałam-po prostu jakby coś tam cisnęło. Gdy to sie zaczęło odczuwalam to rzadko, w dodatku nie przywiązywałam do tego większej wagi. A zmiana pogody, a se wmawiasz. Teraz zaczęło to się dziać częściej. Na lekcjach, w domu, na dworze.Zapomniałam dodać, że jest on chwilowy, max minuta.Może mi coś być czy tylko przesadzam?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić konieczność dalszych badań/konsultacji.