Odczuwanie uczucia słabości

Często odczuwam uczucie słabości. Mogę patrzeć tylko w jeden punkt. To zmęczenie jednak nie po wysiłku. Miewam również ataki śmiechu i lekkich drgawek nogi lub rek, po których bardzo słabne. Nie mam sily mowic ani chodzic. Boje sie byc sama gdziekolwiek,Zasypiac przy zgaszonym świetle. Ciagle sprawdzam czy zakluczylam drzwi, czy nikogo obcego nie ma w mieszkaniu. Potrafie wmowic sobie wszystkie zle scenariusze. Boje sie wystapien publicznych, czerwienie sie. Trwa to ok 5lat. Co to moze byc?

Szanowna Pani, z pytania wnioskuję, iż obawia się Pani że może mieć jakieś zaburzenie. Jednakże aby odpowiedzieć na Pani pytanie i postawić diagnozę musiałaby Pani udać się do lekarza psychiatry, niewykluczone że również neurologa (zaniepokoiły mnie opisywane przez Panią drgawki). Diagnoza jest często skomplikowanym procesem, a specjalista potrzebuje większej ilości informacji niż te podane w opisie. Dlatego zachęcam Panią do udania się na profesjonalną konsultację, gdyż tylko w ten sposób można poznać przyczynę Pani dolegliwości i się z nimi uporać. Pozbyć się lęków, zmęczenia i innych reakcji które Panią niepokoją. Serdecznie pozdrawiam.

Witaj,
opisane przez Ciebie objawy są niepokojące i należy sie z nimi udać do lekarza psychiatry. Tymbardziej, że trwają już 5 lat - to bardzo długo.
Jesteś młoda, przecież Twoje życie może wyglądać inaczej, gdy podejmiesz leczenie - zaczniesz je zmieniać. Czy tego chcesz?
Mogę Ci wstępnie powiedzieć, że widzę w Twoim opisie kilka objawów depresyjnych i lękowych.
Rozważ także psychoterapię. I koniecznie porozmawiaj z rodzicami/opiekunami/zaufaną osobą o swoich objawach. Wsparcie od innych jest niezastąpione.
Pozdrawiam serdecznie!