Osłabione kończyny, spuchnięta powieka, wysypka na szyi, dodatkowe skurcze serca, mdłości i omdlenia

witam jestem po 2 ablacjach wpw, od ponad 8 mc ciagle czuje sie żle nie mam siły, nogi i ręce jakby nie moje -slabe, przeszedłem szereg badań, RM głowy, eeg usg brzucha, jader, morfologia ,TSH próby wątr. mocz i wiele innych, lekarze zarzucają mi zaburzenia psychiczne, tyle że ja na tyle źle się czuje że nie bardzo mi to pasuje. Towarzyszy mi spuchnięta powieka i wysypka na szyi, dodatkowe skurcze serca, uczucie omdlenia słabości, mdłości. Biorę pramolan ale bez rezultatów. prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza psychiatry aby wykluczyć lub zmodyfikowanac dotychczasowe leczenie.