Odgłosy przypominające piszczenie u niemowlaka

Moje 4 miesięczne dziecko od jakiś 2 tygodni strasznie piszczy ( bo płaczem bym tego nie nazwała) przy jedzeniu. A najgorsze jest to że zaczyna piszczeć nagle i odrazu sie zanosi az robi sie sine. Nie wiem jak mam mu pomóc. Byłam z dzieckiem u lekarza lekarka nic nie stwierdziła dziecko nie ma żadnych pleśniawek itp w buzi. Smoczki też są wporządku tak jak temperatura mleka które podaje. Co robić? Co to może byc? Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Rozumie ze to reakcja na podanie jedzenia? Może rozpoczyna się ząbkowanie? Bez badania dziecka trundo ocenić co może byc przyczyna takiego zachowania dziecka