Odkładanie się tłuszczu w okolicy rąk

mam 44 lata ,problem z tłuszczykiem na ręcach ,zadne cwiczenia nie pomagają mysle ze to genetyka bo własnie tam odkłada mi sie tłuszcz najwięcej czy mając kamien na nerce 5 mm,moge zatem przystąpic do takiego zabiegu liposukcji

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Przed przystąpieniem do zabiegu liposukcji konieczna jest wstępna konsultacja lekarska. Lekarz zadecyduje czy wykonanie zabiegu jest bezpieczne dla Pani. Pozdrawiam

Witam,

Kwestie kwalifikacji do zabiegu leżą po stronie lekarza, który przeprowadzać będzie konsultację. W zależności od rodzaju zabiegu występują odpowiednie przeciwwskazania, które zostają uwzględnione podczas wywiadu.