Odstawienie nabiału a karmienie miesięczniaka

Mój 1 miesięczny synek od 2 tygodni miał problemy z wypróżnianiem się. Lekarka zaradziła odstawić nabiał i od tamtej pory dziecko robiło zieloną kupkę ze śluzem i grudkami a obecnie jego kupka to jeden śluz i nieco grudek. Kupki jest bardzo dużo, jednak dziecko nie ma gorączki, nie jest apatyczne, ma duży apetyt. Do tego bardzo płacze tuż po przebudzeniu i zaraz szuka piersi. Czy to może byc infekcja? Brzuszek ma miękki, regularnie odbija po jedzeniu a także oddaje gazy. Z góry dziękuję

widocznie nie radzi sobie z trawieniem mleka , proszę spróbować podać DELICOL ( pomaga trawić mleko) , i Dicoflor lub Lacidobaby itp. . W swojej diecie odstawić wszelkie produkty mleczne i ewentualnie tez gluten .Jeśli to nie pomoże to na jakiś czas trzeba przejść na Nutramigen .