Odstawienie tabletek i negatywny test ciążowy

dziendobry mam pytanie odstawilam antykoncepcje prawie 2 tygodnie temu w tym czasie kochałam sie 3 razy z narzeczonym planujemy dziecko ale nie wiem czy jest to możliwe po tak krótkim czasie,od paru dni boli mnie brzuch, ból jest do zniesienia ale dziwnie ogólnie sie czuje zmeczona spiaca smutna zla nie wiem co myslec,słyszałam że mozna badac samej prawdzałam sluz jest gesty ale sie nie lepi jakis tydzien temu robiłam test wyszedł negatywnie co mam dalej robic 5 listopada ide do ginekologa

Milena Lubowicz

Test ciążowy jest wiarygodny około 14 dni po stosunku, szybciej, po 10 dniach mozna wykonać poziom BhCG z krwi.
Pozdrawiam